Uitslagen

Uitslag doorgeven

We doen ons best zoveel mogelijk uitslagen hier te plaatsen.
Staat je uitslag er niet bij en je wilt dit wel graag email deze dan naar uitslagen@loopgroepnienoord.nl
Datum Naam evenement Plaats Afstand Naam Tijd Extra info
Za 22 Febr Beesports Baanultra Steenwijk 25 km Dorus Wolthekker 1:50:27 1 ste plaats
             
      42.195 km Albert de Bakker 3:20:20 1 ste plaats
             
Zo 2 febr Mensingemarathon Trail Roden 17 km Siemen Wachtmeester 1:43:51
officieus
 
             
  Acht van Apeldoorn Apeldoorn 8 km Leone Huizinga 0:48:59  
             
  Arnoud Magnin Wintercross Schipborg 8 km Jannetta Wolthekker 0:43:01  
             
      8 km Dorus Wolthekker 0:32:47  
             
Za 1 febr Texel Trail Texel 24 km Josita Hiemstra 2:41:43  
             
      24 km Marcel van Wijk 2:41:43  
             
Za 25 jan Hunebedloop Havelte 15.2 km Arianne Nauta 1:28:06  
      15.2 km Engrid Bron 1:31:45  
             
Zo 19 jan Groene vier mijl Eelderwolde 4 mijl Engrid Bron 0:40:04 ET (Eigen Tijd)
             
      4 mijl Teo Mulder 0:34:53 ET
      4 mijl Henk Prins 0:36:50 ET
      4 mijl Simon Wachtmeester 0:37:54 ET
      4 mijl Koos Venema 0:43:49 ET
             
Zo 12 jan Halve Marathon Egmond aan Zee Egmond aan Zee 21.1 km Liset de Groot 1:49:38  
      21.1 km Gina Boonstra 2:10:13  
      21.1 km Dineke Rekker 2:28:33  
             
      21.1 km Teo Mulder 1:51:19
officeus
 
      21.1 km Bert Rekker 2:06:39  
        .    
             
Za 11 jan Be Quickloop Dokkum 16.1 km Albert de Bakker 1:03:32 2e plaats
             
Za 11 jan Run Forest Run Drents Fries Woud 14 km Appelscha Engrid Bron 1:32:00
officieus
 
             
Za 4 jan Nieuwjaarsloop De Wilp 5 km Gea Hut 0:23:46  
      5 km Engrid Bron 0:26:04 Persoonlijk record
      5 km Julia Meijer 0:27:59  
      5 km Tjitske Veenhuizen 0:28:56  
      5 km Auktje Renkema 0:30:30  
      5 km Gina Kamminga 0:31:43  
             
      5 km Gerard Bezema 0:23:29  
      5 km Rense de Wind 0:29:37  
             
      10 km Karin van Diest 0:51:10  
      10 km Sonja van den Berg 0:52:54  
      10 km Gina Boonstra 0:56:43  
      10 km Anna Hummel 0:56:43  
      10 km Arianne Nauta 0:58:17  
      10 km Geeske Helmholt 0:58:59  
             
      10 km Dorus Wolthekker 0:36:50  
      10 km Daniel Bijsterveld 0:42:25  
      10 km Robert Bijsterveld 0:44:45  
      10 km Gesinus Boer 0:47:48  
      10 km Rik Tangerman 0:47:46  
      10 km Teo Mulder 0:47:52  
      10 km Menko Wieringa 0:47:52 Persoonlijk record
      10 km John van der Velde 0:47:55  
      10 km Henk Prins 0:49:28  
      10 km Harry van der Lei 0:49:59  
      10 km Karel Kort 0:50:40  
      10 km Gertjan Zuidema 0:52:52  
      10 km Sipke van Til 0:53:54 Persoonlijk record
      10 km Marcel van Wijk 0:54:22  
      10 km Peter Kieneker 0:55:01  
      10 km Jan A Schonewille 0:56:42  
      10 km Reinder Tel 0:59:20  
      10 km Rob Holwerda 1:02:29  
      10 km Theo Haitsma 1:10:43  
             
      21.1 km Tini Huisma 2:02:26  
             
      21.1 km Wieger Zigterman 1:41:02  
      21.1 km Peter Wolters 1:41:16  
      21.1 km Jan Horenga 1:41:49  
      21.1 km Marco Tekstra 1:43:03  
      21.1 km Wouter Kuiper 1:43:09  
      21.1 km Arjan de Vries 1:43:26 Persoonlijk record
      21.1 km Hans de Koning 1:57:16  
      21.1 km Bert Rekker 2:02:33  
             
             

© Loopgroep Nienoord

De gezelligste loopgroep van het Westerkwartier.

Terug naar boven